Kiemo idėjos - inspiracijos jūsų erdvei

Atėjo tikrasis pavasaris, o kartu su juo ir noras praleisti kuo daugiau laiko lauke bei mėgautis vis šiltėjančiais orais. Tam dažniausiai renkamės savo namų erdves: balkonus, terasas ir kiemus.

Šiais metais atsinaujinant lauko erdves siūlome atkreipti dėmesį į kelis elementus, vyraujančius šį sezoną. Vienas iš tokių – dideli vazonai. Masyvūs, dideli terakotos vazonai su juose augančiais medeliais kuria toskanietišką atmosferą bei papildo erdves vertikaliomis linijomis. Įvairios masyvių vazonų kompozicijos ar kelių aukštų medelių pastatymas gali pagyvinti kiemo ar balkono erdvę - suteikti jai daugiau vertikalumo, bei praplėsti kiemo erdvę.

Vyraujant didelio formato vazonų su medeliais ir aukštų vertikalių pievų tendencijai, galima pastebėti, jog lauko baldų asortimente yra atvirščiai. Kiemeliuose bei balkonuose šalia tokio apželdinimo labai dera žemi lounge tipo baldai, neaukštomis kojelėmis. Naują požiūrį įgavęs elementas lauko erdvėje - suolas ar suolo tipo atsisėdimas be atramos. Lauke galima viskas: nuo tipinio suoliuko su medinėmis kojelėmis iki horizontalią liniją brėžiančios ilgos medinės plokštumos.